בס"ד

 

 

חיילים יקרים ואהובים

 

 

ברוך בוא וברוך שמו, איזה חיילים צדיקים יש לנו.

אין עוד צבא כזה בעולם כולו !!!

חיילים שהטהרה כל כך חשובה להם: טהרת הלשון, טהרת העיניים, טהרת הברית, טהרת המחשבות, פשוט פלאי פלאות.

ברוך השם, אני זוכה כבר כ-16 שנים להיות בקשר עם חיילים ולדבר איתם ולהיות מחובר אליהם לאורך כל השירות הצבאי.

אני הקטן ממש אוהב לפרסם לכולם, וכאן זאת הזדמנות נפלאה גם לכתוב זאת: אני משתדל ומתאמץ להיות זמין בטלפון ובהודעות טקסט, וואצאפ 24/6 – 0542127666-פרץ איינהורן.

אני מאד שמח שמתקשרים אלי באמצע הלילה, זה ממש עושה לי טוב בלב שאני יודע שיש מישהו שחשב עלי באמצע הלילה ורוצה לדבר, להתחזק, להתייעץ. והעיקר: שהוא יודע שיש לו חבר לעבודת השם יתברך תמיד, בכל עת ובכל שעה ובכל מקום.

זה כל כך חשוב שנתאמץ לבנות חבורות של עובדי השם יתברך בכל הארץ: בכל עיר, בכל ישוב, בכל קיבוץ, חבורות שבהם כולם מוכנים להיות זמינים 24/6 לטובת התחזקות משותפת בעבודת השם יתברך.

אסור אף פעם להרגיש לבד!!!

פעם למדתי שאנשים שמעורים לכל מיני דברים, יש 4 מצבים שבהם המכור רץ להתמכרות שלו יותר:

ראשי תיבות עכב"ר:

ע ייף

כ ועס

ב ודד

ר עב

אנחנו צריכים להתאמץ כמה שיותר לתת מענה בחבורות ש לעבודות השם יתברך לכל ארבעת המצבים הללו:

1. מי שמרגיש עייף- לעזור לו להשלים שעות שינה, להחליף אותו בשמירה, לתת לו איזו פחית קרה ודבר תורה משמח, ואולי אפילו לנסות לרקוד אתו ריקוד קטן.

2. מי שמרגיש כועס – "דאגה בלב איש ישיחנה ודבר טוב ישמחנה" לגשת ולדבר עם החבר, לשמח לו את הלב על ידי הקשבה אמיתית ונתינת דברים טובים שיכולים לרצות אותו. צריך להתפלל להשם יתברך שייתן לנו תמיד רעיונות יצירתיים בעבודת השם יתברך, רעיונות שגורמים גם לכועסים לחייך בסוף.

3. מי שמרגיש בודד – שיהיה לו תמיד את המספר שלי, ובלי להתלבט, ובל לחשוב: "אולי אני מפריע לו", "הוא עסוק", "יש לו אלף דברים על הראש", "הוא רב", "יש לו משפחה וילדים" , הוא עסוק בדברים יותר חשובים", "מה אני אגיד לו", "מה הוא כבר חידש לי", "בשביל להתקשר בשעה כזאת", :הוא גם ככה כמעט בטוח לא יענה לי..." מלא מלא סברות חכמות יש ליצר הרע, הוא תלמיד חכם גדול, הוא יעשה הכל כדי שלא תתקשר ותשתף וכדי שתמשיך להרגיש לבד, מתוסכל, כועס על עצמך וחצי או כמעט לגמרי מיואש.

אח שלי! קח את הפלאפון, תחייג: 054-2127666 – לא עניתי, שלח גם הודעת טקסט וגם הודעת וואצאפ ותכתוב מכל הלב מה אתה מרגיש, אני אעשה כל מאמץ לענות לך מיד, ואם אין לי אפשרות, לחזור אליך בהודעות או בטלפון מיד כשאתפנה, ואז אני גם אגיד לך או אכתוב לך שאני ממש מבקש שתמשיך לשמור על קשר ולעדכן אותי איך הולך לך בעבודת השם יתברך בצבא, בעבודת השם יתברך בבית ובעבודת השם יתברך בדרכים, נתחזק ביחד ב"כל דרכיך דעהו"!!!

אני מאמין באמונה שלמה שככל שיהיו יותר טלפונים, יותר הודעות ויותר קשר עם עוד מאות חיילים, פשוט נצליח ליצור מהפיכה , שיהיו אלפי רבנים ותלמידים, וראשי ישיבות וראשי מכינות מכל הארץ שידעו שיש תמיד קו פתוח להתחזק בעבודת השם יתברך.

זה לא דבר חריג, זה לא רק לחלשים, זה לא רק לאנשים עם בעיות, זה לא צריך להיות בסתר, זה צריך להיות "ברוב עם הדרת מלך" – אני רוצה להיות חלק מחבורות של עובדי השם יתברך בכל הארץ, זה לא רק כדי לסור מהרע, אנחנו רוצים להוסיף טוב וטהרה במסירות נפש, לקרוא בשם ה' בקול גדול, להיות זמינים לרעיונות טהורים וקדושים של חברים ולעזור לממש אותם, להגשים חלומות טהורים, להפיץ תורה בכל אתר ואתר.

4. מי שמרגיש רעב – להשיג לו אוכל, לקנות לו משהו משביע וטעים או להכין לו משהו, או לפחות לנסות לרוץ בשבילו במסירות נפש ולהגיד לו: "אחי, אני אעשה הכל בשביל לתת לך להכניס משהו לפה"

"רחמנא ליבא בעי" – השם יתברך את הלב רוצה, וגם האחים שלנו, וגם אנחנו בעצמנו, בעיקר רוצים את הלב של ההורים והאחים והחברים שלנו. אם נרגיש כולנו, בכל הסביבה שכולם מוכנים לתת לנו את הלב שלהם בשביל לעשות לנו טוב, זה פשוט ירים אותנו, כל היום נהיה בשמחה, "וכמים הפנים לפנים, כן לב האדם לאדם" – כשאדם הולך עם לב שמח ובטוח בהשם יתברך ובכל משרתיו, הוא גם יודע ורוצה ונותן גם את הלב שלו לכל הסובבים אותו, ואז נוצר קידוש השם עצום מכל האחדות הנפלאה הזאת שמחברת את כל ישראל קדושים יחד.

זהו, אחים יקרים ואהובים!

אני הקטן התחזקתי רק מלכתוב את הדברים האלה, אני באמת מאמין באמונה שלמה שאם כולנו נצליח להמשיך לינוק כוחות מאברהם אבינו שחי בקרבנו, אנחנו פשוט צועדים לקראת קומה חדשה ונפלאה של הפצת תורה וטהרה שלא היתה כמותה בעולם.

מאות ואלפי חבורות קודש המפוזרות בכל הארץ והתוועדות אחת לשלושה חודשים ביחד באולם גדול עם גדולי הרבנים וראשי הישיבות.

ואוו, אני כל כך מתפלל שזה כבר יהיה, חייבים להתאגד, צריך שיהיו נציגים בכל הארץ שיביאו עוד חבר או שניים ולאט לאט נגדל ונגדל ונגדל ונחיה חיים שלמים למען שמו הגדול הנקרא עלינו, ובעזרת השם נזכה להקים משפחות עם ילדים טהורים שמגיל אפס כבר יהיו חלק מחבורות של עובדי השם יתברך, וגם להם יהיה רב, כן, לילדים הקטנים. השבוע היה יום פטירתו של האדמו"ר מפיאסצנה זצ"ל שהוא היה הרב והאדמו"ר של כל הילדים הקטנים, האדמו"ר מפיאסצ'נה זצ"ל היה אומר שהמבוגרים יצליחו להסתדר, אבל מי יהיה הרבי של הילדים וידריך אותם להיות טהורים ובוערים בעבודת השם יתברך.

טוב, אחים אהובים ויקרים, יהי רצון שנזכה שיהיה שם שמים מתאהב על ידינו תמיד ושתהיה לכולכם שבת שלום ומבורכת.

באהבה רבה, אחיכם הקטן-פרץ.

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

‎בית מדרש

וירטואלי

Follow Us
  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Basic Square
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon